Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łódź - Wisła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Łódź - Wisła

    piotrek_os, nie słyszałem o takim sklepie Albo zapomniałem ops:

    [ Dodano: Wto 07 Sty, 14 01:41 ]
    chwila, ale to nie jest na Ikara tylko na Garibaldiego

    [ Dodano: Wto 07 Sty, 14 01:42 ]
    w takim razie jestem w stanie tylko powiedzieć tyle, że dość długo już tam jest. Nigdy nie kupowałem nic w nim, ale też nie potrzebowałem.

    [ Dodano: Wto 07 Sty, 14 01:43 ]
    wydaje mi się, że kiedyś tam były części do Deawoo, później do Skody i FSO

    [ Dodano: Wto 07 Sty, 14 01:44 ]
    r2r, dobrej nocy

    [ Dodano: Wto 07 Sty, 14 01:46 ]
    Artur widzę, że spać nie możesz

  • #2
    Łódź - Wisła

    Koledzy czy w Częstochowie stoi się jeszcze w tym mega korku na wylocie na Katowice??
    Drugie pytanie to jak jechać dalej już na śląsku czy jechać "1" Dąbrowa Gór.-Tychy-Skoczów czy "86/81" Będzin-Żory-Skoczów ??
    Chodzi mi głównie o roboty drogowe .

    Pozdrawiam
    MÓJ SZKODNIK

    Komentarz


    • #3
      na Śląsku najlepiej S1/A1 bo pusto --> Mapa
      W Żorach trzymać kierunek Skoczów.
      MARCIN
      Mój szkodnik

      Komentarz


      • #4
        Interesujące choć troszkę na około ale czasowo i paliwowo mimo wszystko wyjdzie na zero.
        To A1 jest płatne ??
        MÓJ SZKODNIK

        Komentarz


        • #5
          Darmowa. Niby na około, ale czasowo na pewno szybciej i przede wszystkim bezstresowo.
          W Żorach kilka świateł ale tam niewielki ruch
          MARCIN
          Mój szkodnik

          Komentarz


          • #6
            A ile mniej więcej nadrabia się w km ??

            Ok już wiem cała "obwodnica"do Żor ma ok 85km , niech będzie że nadrobię połowę tego ale zero stresu.

            A jak wygląda Częstochowa ??
            MÓJ SZKODNIK

            Komentarz


            • #7
              Jak nikt nie doradzi to CB pomoże jak piszesz w tym wątku Forum - Octavia Club Polska
              MARCIN
              Mój szkodnik

              Komentarz


              • #8
                No no pamiętam jechałem tym objazdem w Częstochowie w sumie to bajka
                Ale to co mnie spotkało na Śląsku łączenie 1/86 masakra ale teraz pojadę ta S1/A1.

                Dzięki bzyq_74,
                MÓJ SZKODNIK

                Komentarz


                • #9
                  Jak jedziesz do Wisly to tylko od Podwarpia na S1 w strone Pyrzowic, a potem na A1 i 81 do Skoczowa-Ustronia-Wisly.

                  Totalnie nie ma sensu jechac dalej prosto na Bielsko, bo w Tycach remont i syf totalny na tej drodze, potem w Pszczynie tez cudownie nie jest. A tak w 3-3,5 godziny jestes na miejscu bez napinki.

                  Przynajmniej ja od kierunkow Zabrze,Gliwice,Wroclaw jezdze przez A1 :idea:

                  A Czestochowa to w moim odczuciu jak jade o 6-8 do Warszawy to jakos idzie, chwile sie stoi, druga strona podobnie. Jak sie wraca 17-19 to na Katowice idzie, a do Lodzi dramat
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    lend, w Częstochowie masz jak narazie looz. Nie dzieje się nic tragicznego, oprócz jednej zwężki, która w szczytowych godzinach, powoduje lekki postój w stronę Katowic i nieco dłuższy w stronę Warszawy - a dalej tak jak koledzy polecają, w Siewierzu odbijaj w stronę Pyrzowic i pakuj się na S1. Miałem ostatnio okazję przetestować. Droga-bajka :!: Do tego jak narazie nie płatna, a sunie się aż miło. Trochę kręta, ale nawet sam nie poczujesz kiedy już będziesz w Żorach, a stamtąd masz już około 40km. do Wisły.
                    Artur

                    Komentarz


                    • #11
                      Podziękować koledzy.
                      Do Wisły lecę w piątek za tydzień , w Częstochowie będę ok południa więc żaden szczyt , wracam natomiast w lany poniedziałek więc tłoku też być nie powinno.
                      MÓJ SZKODNIK

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X